| LolaCy a întrebat:

Am un laptop si am ales din control panel ca atunci cand inchud clapeta sa nu mi se inchida nimic, nici porgramele, nici internetul pentru ca sunt plecata cu zilele si trebuie sa imi las munca salvata dar am alta problema... dupa vreo 3 ore imi intra automat in stand by.cum ot sa fac sa nu mi se mai inchida deloc si sa imi ramana pornit tot timpul? am windows 7. mersi funda:*

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

Control Panel\Hardware and Sound\Power Options\Edit Plan Settings

apoi mergi la Change Plan settings