| allexya501 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi de la o persoana cu logica mai "sucita si indrazneata" big grin big grin

Cum pot afla daca baiatul pe care il plac ma place? este cu 2-3 ani mai mare ca mine. il am si pe facebook...dar nu stiu ce sa fac :'(
P.S. fara raspunsuri gen "inteaba-l"
Fundita!

Răspuns Câştigător
| teo2345 a răspuns:

Fa un cont de facebook de fata cu un nume care vrei tu, adauga-l pe el si intra in discutii cu el. dupa ce "te cunosti mai bine cu el" intreaba-l de cine-i place si daca nu vrea sa-ti spuna, insista, pana iti spune. te descurci tu. Si eu am facut la fel si am aflat cat de cat ceva. Succes! funda?

| allexya501 explică (pentru teo2345):

Multumesc! asta chiar este un lucru inteligent :X
mersi mersi mersi! :X :X
pentru tine si fundita si vot! big grin

| allexya501 explică (pentru teo2345):

Tu ai merita 10 fundite!
daca as putea da mai mult de o fundita, sincer, as face-o!

| teo2345 a răspuns (pentru allexya501):

Multumesc pentru fundita, stiu ca trebuie sa functioneze, la mine a mers.

5 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Daca iti faci un cont de fb cu nume de fata si el nu se uita sa vada daca ai prieteni, activitatea ta pe site si nu observa ca e un cont nou facut special pentru asa ceva, crede-ma ca nu merita nici sa il ai in lista de prieteni!

| 12345Anonim a răspuns:

Daca te place se vede deoarece se uita la tine, devine timid si dragut in preajma ta