| anonim_4396 a întrebat:

Am numa probleme cu ladypopularlaughing...deci,la jocul master mind, nu ma priciep, ce trebuie facut? si cum se joaca exact si altceva,, Obtine 500$(trebuie sa ii ai in cont cand treci nivelul)" cum bag in cont? helphappy dau funda si vothappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma joc lady popular...am ajns la nivelul 4 nu am facut prea multe dar sa stii ca mai sunt si alte moduri pentru a obtine puncaj la IQ...de exemplu daca nu vrei sa joci jocurile alea in cazul in care ai 100 de dolari te duci in mall la mistery si cumperi de aoclo un pachet si S-AR PUTEA sa castigi un 1 punct sau pur si simplu trimite-o la biblioteca.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza e ca nu prea am bani si nu fac astea doar ca sa IQ, la un level trebuie sa joci ca sa completezi un scop

| Euuu25 a răspuns:

Eu sunt la nivel 9... Am un iubit care-mi da 150$ pe zi si joc razuieste, conecteaza punctele si turnuri hanoi in fiecare zi... daca nu stii sa joci turnuri hanoi uita-te pe youtube ah si la nivel 7 trebuie' sa ai 40 provocari castigate