| anonim_4396 a întrebat:

Am numa probleme cu ladypopular...deci,la jocul master mind, nu ma priciep, ce trebuie facut? si cum se joaca exact si altceva,, Obtine 500$(trebuie sa ii ai in cont cand treci nivelul)" cum bag in cont? help dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

La jocul mister mind trebuie sa pui cate o bila in fiecare casuta o bila alba inseamna ca ai casit culoarea dar nu si locul (deci ii tot schimbi locul si intre timp pui urmatoarea culoare) iar bila neagra inseamna ca ai gasit si culoarea si locul.

si in legatura cu "trebuie sa ai 500$ in cont" trebuie doar sa strangi 5000 si sa ai in cont pentru a putea trece la nivelul urmator, banii ii bagi in cont jucand jocuri sau iubit (ti se pun ei singuri nu trebuie decat sa faci 500 atata tot)

MULT SUCCES!

imi dai funda plizzz!