| anonim_4396 a întrebat:

daca cineva intra pe hi5 meu poate(exista vreo metoda) sa intre si in calculatorul meu? adica sa imi vada pozele...si ce mai am eu? va rog sa-mi dati un raspuns.

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuwinking Nu are nici o legatura hi5 cu calculatorul.happy Daca cineva intra pe hi5 tau poate vedea doar pozele care u le-ai pus acolo dar nu poate intra in calculatorul tau.happywinking

| ellai a răspuns:

Nu, intrand pe hi5 poate sa vada doar pozele pe care le ai puse acolo, asta in cazul in care nu ai restrictie pe ele, ca daca le restrictionezi nu mai vede nimic laughing

| sergiu25bc a răspuns:

Cineva poate sa vada pozele tale, dar ai o optiune la poze.
anume sa le vada toti userii sau doar cei cu care ai ca prieteni. Exmplu sa zicem ca nu-s prietenul tau de hi5 si vreau sa vad pozele tale.Nu pot sa le vada daca nu sunt prietenul tau la hi5.Si in calculatorul tau nu are cum sa intre in veci.nici hecher de este nu are cum sa intre baftahappy

| tukhey23 a răspuns:

As intra eu happy

| mariazet45 a răspuns:

Nu, nu poate face acest lucru. Pozele pe care le ai puse la profil sau descarcate se pot vedea daca setezi sa se vada profilu tau, poti face ca profilu sa nu fie vazut decat de prieteni. Asa stiu eu, dar cine stie ce metode se mai descopera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Si mai nou...nici nu poate sa salveze pozele care le pui pe hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poate.si nu numai in pc, si in camera poate sa intre.ca se teleporteaza.ai grija sa nu-ti fure ceva.ascunde valorile. ursuletul de plus, si ochelarii de soare.SMECEHRE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu eu cred ca este imposibil