| Smile25 a întrebat:

Cum sa fac sa imi apara albumul de fotografii pe profilulu de hi5 si sa il vada toti utilizatorii dar atunci cand sa vada pozele sa fie privat si sa le poate vedea doar prietenii.Astept raspuns tnks.

2 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Intri pe albumul respectiv, şi în partea stângă la Unelte, ai opţiunea Gestionare Fotografii. Click, şi îţi apare În stânga numele albumului cu coperta, iar în dreapta pozele albumului. Sub nume, în stânga ai opţiunea Editează albumul. Click, şi îţi va apărea opţiunea de editare a numelui, şi "Cine poate vizualiza albumul?"... Bifezi "doar prietenii".

:*

| Bi.Dam a răspuns:

Nu cred ca se poate.Adica inainte puteai face orice cu Generator Hi5.bagai codul la 'Particularizare Profil'. Acum insa nu mai exista sectiunea aiasad