| Floreenofficial a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu reinstalarea windowsului.Stiu sa il instalez ca l-am instalat de mai multe ori dar la inceput trebuie sa intru in BIOS parca si sa setez o chestie ca sa mearga CD-ul cu instalarea windows-ului. Ei bine asta nu stiu, ce modificare trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alina. a răspuns:

Dai la boot si selectezi la prima cd si dupa ce ai reinstalat intri din nou si dai sa booteze de pe hardtongue

1 răspuns:
| .exe a răspuns:

Depinde de ce tip de bios ai trebuie sa inlocuiesti la sectiunea boot pe primul loc sa fie cd-rom si pe al-2-lea sa fie HDD-u