| Culturism69 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook.

De ce, cand cineva adauga fotografii cu mine, imi apare doar pe peretele cronologiei.

Dar daca dau la fotografii ( la mine ) nu imi apare poza/pozele.

Persoanei care a adaugat poza cu mine, ii apare la fotografii la ea/el. ( e si normal ).

Dar nu inteleg de ce nu imi apare si mie la fotografii thinking

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Pai ma cum sa iti apara daca nu ai incarcat-o tu iti apare doar daca esti etichetata atat

| Culturism69 explică (pentru motan444):

Sunt etichetat straight face
Ca daca nu eram etichetat nu imi aparea in cronologie straight face
Asta tot spun NU apare la fotografiile unde sunt etichetat.