| Ovidiutz a întrebat:

Am o problema cu imprimanta mea Canon mp250. Imi apare un E, 1 si alte cateva chestii. Am incarcat cartusele,am incercat s-o restartez si nimic. Ce sa-i fac? Am tras-o din priza,am scos cartusele, tot ce-am gasit pe net si nimic... Funda big grin

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Apasa butonul Anulare timp de 5 secunde. Butonul anulare e cel din dreapta,, jos,,. Ultimul buton adica.

| AHappyDay a răspuns:

Aceeasi imprimanta o am si eu.Se strica cand ti-e lumea mai draga.Eu o las in pace si ma rog sa isi revina.Nu ai ce face. Sfaturile de pe diferite forumuri nu m-au ajutat, dar tu poti cauta poate te ajuta pe tine.O solutie:alta imprimanta.