| Frau a întrebat:

Am o problema:-s nu imi mai merge smallworlds. cand intru imi zice ca trebuie sa ma loghez, dar eu nu am cont si nu stiu cum as putea sa-ma fac. raspuns urgenstraight face... dau funditahappy

4 răspunsuri:
| xDandreutzaxD a răspuns:

Intra pe http://www.smallworlds.com/login.php?login=true scrie undeva pe portocaliu JOIN NOW si completezi datele de acolo.insa am o alta problema, am cont cu facebook si cand dau sa intru ma duce pe pagina a 2 de inregistrare.stie cineva de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

| ♪ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέαm♪ a răspuns:

Pai ori intri pe hi5 la jocuri si iti faci
ori scrie www.smallworlds.com
si ai o casuta albastra in care scrie login si mai jos iti spune ceva de genu join in

| constantin617 a răspuns:

Cauta www.smallworld.com și vezi rubrica unde scrie loghin!