| Girl_5668 a întrebat:

Am o stare groaznica de tristete, nervi, dezamagire...crying. Recomandati-mi un film bun care sa ma scoata din starea asta si sa faca timpul sa treaca mai repede.

Răspuns Câştigător
| Liviu_8392 a răspuns:

Si eu am fost in depresie in ultimu timp, iti recomand un film care sa te faca sa uiti de tot e foarte funn, the new guy, si daca iti plac serialele iti recomand ceva foarte misto, cauta fringe e genial serialu. Si stai chill orice ai patit sper sa treaca.

5 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

My sassy girl, Beauty and briefcase.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daca vrei sa razi ScArY mOvIe 3 rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| PlasMatic a răspuns:

Dr.House episodu 1, Rocky, Filme care motiveaza big grin la greu ...bafta

| Roshuboy1991 a răspuns:

Buna. Incearca A walk to remember sau The last song