| tudorflorin96 a întrebat:

Am o tableta care de 2 zile numai porneste.Gen se aprinde,dar apoi se stinge ecranul si tot asa,acumulatorul e ok,imi poate spune careva,cauza acestui lucru? Adica peste un moment e bine, iar dupa o ora numai merge deloc

Răspuns Câştigător
| Bucur_Cristian_1993 a răspuns:

Ti s-a stricat softul, dul la un centru specializat sau cunostiinta sa til reesofteze

7 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Auzi ai un loc ca o gaura de burgiu? Daca ai anunta-ma si te voi invata ce sa-i faci.

| tudorflorin96 explică (pentru bogboy101):

Da am, te ascult, spune happy

| bogboy101 a răspuns (pentru tudorflorin96):

Baga o scobitoare acolo si ii vei da un restart.Alta varianta nu ai. Ceva subtire ca un ac sau o scobitoare. Incearca si zi-mi daca merge

| tudorflorin96 explică (pentru bogboy101):

Sunt 2 gauri una cu reset si una cu mic, bag scobitoarea in cea care scrie reset?

| bogboy101 a răspuns (pentru tudorflorin96):

Da baga si in cea de adoua ce scrie? Sa am anunti de rezultat

| elisa820 a răspuns:

Probabil tableta nu functioneaza! In acest caz daca nu este functionabila ar trebui sa fie returnata!

| Alinuta_Alinuta_1982 a răspuns:

Buna seara si eu o problema cu tableta si am incercat asa cu scobitoarea dar nu mi-a fuctionat deloc ce pot face altceva