| Papusicaaaa a întrebat:

imi puteti spune si mie ce sa imi iau intr-o tabara de 8 zile si 7 nopti la mare? va roooog! :X Mentionez ca tabara este la costineti si merg cu clasa. As dori sa stiu ce haine sa-mi iau (cele necesare) si cati bani . funditaa pentru cine ma ajuta + vot! MULTUMESC MULT!

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Poi mai intai mancarea : trebuie sa contina alimente de bază si sa iti iei ce stii ca mananci de obicei. De exemplu roag-o pe mama ta sa-ti faca snițel de pui, daca iti place e perfect pe drum ca sa mananci, sau ai putea sa iti iei multe Sandviciuri la tine.Ia.ti cateva dulciuri... Si iti mai cumperi de la mare oricum.Haine : ai putea sa-ti iei tricouri si ceva mai gros. Poi daca stai 7-8 zile iti trebuie ceva bani plus ca te duci si la mare in jur de 4-5 milioane jumate cam asa... Sper ca te.am ajutat Fundă?

| Papusicaaaa explică:

Costinesti * scuze