| ingerasdragalas a întrebat:

Pe 3 merg in tabara ( in Dambovita la Stejaru) impreuna cu clasa si vreau sa ma pregatescu dar nu stiu cum, adica vreau sa ma gadesc la ce pot face acolo, sa vad cam ce muzica e posibil sa ne puna la discoteca ca sa stiu cum sa dansez pe ea, vreau sa ma gandesc la o felicitare pentru invatatoarea mea( trec a V-a si vreau la focul de tabara sa ii dau o felicitare de ramas bun), vreau sa vad ce e la moda in vara asta ca sa stiu cu ce sa ma imbrac si sa vad ce fac cu raul meu de masina.

Ma puteti ajuta voi? Dau funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Pai mai mult ca sigur o sa bage manele si dubstep [ ca e la moda ( au trecut cocalarii de la house) ]. La felicitare te poti gandi pe parcursul drumului. La moda sunt ochelarii de soare cand e innorat sau noapte [ nu o sa treaca moda astalaughing ], hainele cu animal print [ daca mai bagi si un mrr sau rawr ii dai pe toti pe spatelaughing ]. Pentru raul de masina iti iei multe pungi si stai in fata. laughing Distractie placuta.

| abcdd a răspuns:

SPAM14091/abcdd