| digit12 a întrebat:

Am si eu o problema...Am achizitionat de curand o lanseta crivit si am niste probleme cu mulineta (crivit 5000 RD) cand pun frana se opreste si pestele poate sa ia fir dar cand mulinez frana se slabeste ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi inapoi la magazinul de unde ai achizitionat mulineta, vanzatorul este obligat sa ti-o inlocuiasca daca si acte la ea

| digit12 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu am primit-o cadou si nu cred ca a luat garantia la ea pe manual scrie ca are garantie 3 ani!?

| baiatucufiatu a răspuns:

Am si eu aceeasi problema la o mulineta de-a mea care n-am mai folosit-o de vreo 2-3 ani.Probabil e din cauza ca nu am mai folosit-o.Incearca sa desfaci mulineta si unge-o cu vaselina. happy