| tipu a întrebat:

Am si eu o problema mica la calculator, se opreste sunetul singur la intamplare. Adica, pur si simplu, fac ce fac de obicei la calculator si la un moment dat se opresc toate sunetele, nu se mai aude nimic nici in boxe nici in casti. Stie cineva de la ce ar putea fi? Eu m-am gandit ca ar fi vreun virus ceva, dar vreau sa aflu si alte pareri. Am verificat la addministrative tools, la systems si sistemul Windows Audio este pornit, totusi eu raman fara sunete. Ce ar putea avea?

6 răspunsuri:
| MMady a răspuns:

Probabil trebuie sa reinstalezi placa de sunet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un virus care face asta, dar din pacate nu stiu cu ce antivirus il scoti..si eu am aceeasi problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este un Spyware/Virus singura solutie sa scapati de el Formatati tot Hddu sau cautati un antivirus bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai reinstalat windows recent? trebuie reinstalata placa de sunet ||bai si eu am probleme sa vezi ia id meu sa vbm ionutz_mih97 deschid pc pornesc muzica merge, da daca vreau sa deschid un joc gen cs nu am sunet apoi inchid cs'u sau alt joc si nu mai am sunet nici la muzica

| tipu explică:

Am reinstalat windowsul cu totul azi, dar degeaba, tot se pierde sunetul.

| kazze a răspuns:

Si eu patesc la fel. se opreste sunetul si din cand in cand revine cate 2 minute. windowsul e instalat de ieri. xp professional versiunea din 2009 august