| GhostSura a întrebat:

Ieri am reinstalat windowsu si azi mi-a aparut Blue Screen. thinking de la ce poate fii? va rog ajutati-ma placiile cred ca sunt instalate bine. la instalare am dat accept, Custom, next, finish. Ma puteti ajuta? Dupa ce s-a restartat pc dupa ce a aparut Blue Screen si a ajuns dupa welcome, la desktop. am dat la Hide problem details si spune ca eroarea cu Blue-Screen vine de la :
C:\Windows\Minidump\080214-19609-01.dmp
C:\Users\Alex\AppData\Local\Temp\WER-32432-0.sysdata.xml

Ce as putea face?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai bagat si cati gigarami are pc-ul tau?

| GhostSura explică (pentru anonim_4396):

Am bagat windows 7 ultimate 32 bit. calculatorul meu are 2gb ram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.windowsfaralimite.ro/windows/cum-se-depaneaza-un-bsod/

Te poti uita pe mai multe filmari pe youtbe, pana intelegi ce ar trebui facut.Sunt multe modalitati, eu ti-am dat numai un link.

| LorenzoLoL a răspuns:

Deci cel mai probabil placutele de ram trebuie verificate..am avut problemw de fenul asta si a fost de la rami...