| dan_6579 a întrebat:

Am vazut ca mi-a fost refuzata intrebarea pe motiv de "caracter irelevant" desi nu inteleg de ce.Deci eu am vrut sa aud povestiile voastre despre anumite momente din viata(de ex nastere sau coasere pe viu, etc)in care ati simtit dureri mari. Durere fizica nu sufleteasca. Vreau sa-mi povestiti ce ati simtit in acele momente si cat de tare v-a durut. Funda + puncte bonus.

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Hmm, nu a fost chiar asa de mare ca la nastere (banuiesc), dar oricum m-a durut destul de tare o vizita la dentist. Avusesem aparat fix si dupa ce mi l-a scos (crezand ca voi scapa de tot), imi zice dentistul ca de fapt trebuie sa mai imi puna un fel de sarma de sustinere pe interior. Nu stiu exact ce mi-a facut acolo, dar am stat o ora si ceva cu gura deschisa intruna si ma durea atat de tare, incat imi curgeau lacrimile pe obraji fara sa vreau. straight face

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Si mie mi-a fost refuzata o intrebare pentru acelasi motiv. Dar ceea ce vrei tu sa auzi...cred ca de aceea nu ti-a fost acceptatalaughing.