| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut persoane care si-au facut poza intr-un bar dar si intr-un club si au postat pe o retea de socializare.
Am văzut că pe poza lor scrie numele localului, cum pot face si eu asta, barurile au un fotograf sau?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Activezi GPS, dupa care dai voie la reteaua de socializare sa indice locurile unde te aflii.
Ai grija insa, toata lumea va sti unde te aflii! big grin

| danbnz a răspuns (pentru Bula):

Inclusiv spargatorii de locuinte!

| mihai69 a răspuns:

Da, unele baruri au fotografi.

| Sofer a răspuns:

Editezi și pui tagu ala.

| MagicOneT a răspuns:

Poti edita si tu sa scrie numele barului, nu e nimic iesit din comun, sau probabil e un sticker pus pe fotografie.