| Dennissel a întrebat:

Am vorbit cu ai mei si au zis ca de Paste stam acasa,dar eu nu vreau sa stau acasa, cine stie ce as putea sa fac si unde sa merg primeste funda. va pup

Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Hm, daca vrei sa mergi cu ei incearca sa vorbesti cu ei si sa le spui ca nu te simti ok sa petreci sarbatorile acasa si preferi un loc cat se poate de inofensiv, numai sa ai o atmosfera noua. Incearca sa te gandesti totusi si la partea financiara, poate chiar nu sunt posibilitati si nu are rost sa insisti.
Daca vrei sa mergi singur, iti bagi in ghiozdan un tricou si un prosop si iti iei cel mai bun prieten si mergeti unde vedeti cu ochii happy

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mergeti la biserica noaptea la 12 de Inviere si a duminica, mergeti in vizita la rude sau prieteni tot asa noaptea sau a 2a zi, puteti merge duminica la un picnic, undeva in afara orasului vostru, tu poti merge si in club dupa slujba de Inviere daca esti destul de mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traditional, Pastele (ca si Craciunul) se serbeaza in familie. Nu e revelion sa se mearga la discoteca. Ar trebui sa stai aproape de familie si sa fiti uniti macar in aceste momente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Puteti merge la tara, la rude, sau la un picnic undeva.
Te pup!

| 01rukia01 a răspuns:

La tara in oras in honolulu stii ai atatea optiuni

| TzZaCKe a răspuns:

Mergi si tu toata ziua pe la rude saiu mergeti cu bicicletele undeva sau ceva de genul asta