| alexandra19961996 a întrebat:

Are cineva Samsung galaxy note 2? as avea nevoie de niste informatii despre el. si daca se poate un id pe care sa va gasesc. multumesc :* :* :*

3 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Incearca pe site.u telefoane.eu acolo au administratorii site. ului la majoritate telefoanelor niste video.uri pentru prezentare si daca ai vreo nelamurire ii intrebi pe ei. Sper ca te.am ajutat!

| charleslouboutin a răspuns:

Ce vrei sa stii?

| alexandra19961996 explică (pentru charleslouboutin):

As vrea sa stiu daca acest telefon este bun. daca merge sa descarci teme, aplicatii...si daca merg dupa ce le descarci. daca face poze bune si difuzorul daca se aude tare. ai probleme cu el, ceva? multumesc? :*