| DeeaDeiutza15 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati daca va amintiti e o poezie de craciun si o stiam de la gradinita am nevoie de ea pentru verisuara mea pentru ca are serbare de Mos Craciun incepea astfel: Mosule ai pentru mine o pereche de patine? si cam asa ceva imi aduc eu aminte Dau funda pentru poezia corecte

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nici cum nu am gasit pe netsadsadsad Imi pare rau am incercat sa te ajut dar nu am pututsadsadsadScz am cautat peste tot chiar si prin carti!