| onitza1234 a întrebat:

Vreau sa merg in spania cu mama si sora fiindca tata este acolo si nu vrea sa ne ia ca cheltuie bani cu scoala dar noi vrem sa mergem ajutati-ma ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| simiy a răspuns:

Daca vreti sa mergeti sa locuiti acolo atunci probabil ca e greu sa va intretina pe toate. Poate nu castiga nici el asa de mult si pana cand mama ta ar gasi de lucru si ea ar trece o vreme. Cred ca problema asta ar trebui sa o discute parintii tai si ei sa ia decizia corecta pentru ca numai ei sunt in masura sa faca asta.

1 răspuns:
| Pitzipoanca a răspuns:

Mai, am crezut ca inainte am exagerat eu. cat timp traiti din banii lui, el hotaraste ce faceti. Daca vrei sa mergi tu, pe banii tai, drum bun! Viata e f scumpa acolo. Stiu ca esti la varsta la care nu-ti pasa de parinti, dar incearca totusi...