| andutxza a întrebat:

Asazi la muzica am dat test (cu note-) eu am luat 10 si doua prietene bune de ale mele au luat s-b(suficient spre bine)si cand am iesit pe noi ne asteapta parintii ele s-au dus la poarta si se susoteau. Daca eram prietene bune ma luau si pe mine la susotit.Si cand am ajuns la poarta ele cum v-am spus se susoteau si imediat s-au ferit si s-au porit din susotit. M-au intrebat ca si cum nu s-a intamplat nimic "Ce faci Andreea? Mai trebuie sa fiu prietena cu ele?

Răspuns Câştigător
| aname a răspuns:

Asa se mai intampla scumpa mea.nu fi suparata.invidia lea intunecat mintea pentru un timp.o sa uite repede de suparare si invidie ca si tine si o sa fiti din nou prietene