| andutxza a întrebat:

Am doua prietene una pe nume denisa si una madalina. Ele stau mai mult amandoua se tin amandoua etc adica eu le consider cele mai bune prietene.Lunea asta am luat 10 la muzica iar ele s spre b suficiet spre bine si nu au mai vorbit cu mine.Cand am iesit ele se susoteau la poarta.Si deni o cheama mereu numai pe mada sa ii spuna secrete chiar langa mine.Chiar ar mai trebuie sa le consider prietene?

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Acelea care te barfesc ca ai luat un zece si ele nota mai mica nu iti sunt prietene, mai ales daca si te mai barfeste denisa cu madalina si o cheama numai pe mada.
Daca ti-ar fi prietene bune te-ar incuraja si s-ar bucura pentru tine, dar se pare ca ele au facut chiar invers.

Mai bine nu le mai bagi in seama ceva timp apoi vei vedea ca tot ele se vor intoarce la tine.
PaPa PUp.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Prietenie de cls a4-a ...mda!
faci cum vrei sincer! ...decizia ta!

| PCDemon a răspuns:

Doar inima iti poate zice asta. Dar personal, un prieten de genul ala nu merita, pe bune. big grin