| roxina95 a întrebat:

Aveti idee de unde pot lua un imprumut rapid? Mentionez ca nu lucrez, iar banii imi trebuiesc pentru studii.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Unele banci acorda credite personalizate de studii pentru studenti: http://adevarul.ro/......index.html

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, nu-ti va da nimeni un imprumut tie, pentru ca nu poti dovedii cu nimic ca il poti platii inapoi.
Dar pot lua imprumut: parintii tai, fratii, surorile, o prietena, sau cine are munca permanenta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai de nicaieri... poate daca ai noroc la un credit de studii