| anonim_4396 a întrebat:

Sunt student si am nevoie de 200 euro pentru a-mi cumpara un laptop. Aveti idee de unde as putea sa ma imprumut pentru 3 luni de acesti bani? Mentionez ca in 3 luni sigur ii va avea inapoi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti interesat sa muncesti din confortul casei, lucrand din fata calculatorului, aceasta este cea mai buna ocazie.
http://lucreazaonline.ro/1034
Ceea ce trebuie sa faci este sa rezolvi minijoburi simple.(cautare pe google, share, like etc). Se plateste cu pana la 30 de centi realizarea unui minijob. Se ofera un bonus de 8 $ la inscriere si 0.5 $ pentru fiecare referal adus.
Eu am scos pana acum trei plati in valoare de 120 % cu aproximativ o ora de lucru pe zi. Banii se pot scoate prin Western Union sau Paypal.
Aici am postat o dovada de plata:
http://i.imgur.com/dpLTlv3.png? 1
Bafta!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Multi studenti muncesc pentru a-si face rost de bani pentru astfel de lucruri, si nu numai, fapt bine stiut si de tine. Cu siguranta ca ai astfel de colegi care te pot ajuta sa faci si tu la fel ca si ei.

| maradi3 a răspuns:

Daca tot vei avea banii respectivi in 3 luni, numai bine prinzi si reducerile de Pasti si nu vei fi obligat sa te legi la cap cu vreun imprumut! Trebuie doar rabdare, ca banuiesc ca nu te manca chiar acuma sa-ti iei laptop! De ce sa ai scula ta cu banii altuia?

| Alex_Andrei_1994 a răspuns (pentru maradi3):

Am gasit un laptop i3 care in magazin e cel putin dublu. In legatura cu reducerile de Pasti, nu sunt la fel de avantajoase ca si aceasta oferta. Multumesc oricum de raspuns!