| DouaPuncteIcs a întrebat:

crying Azi i-am scos bateria telefonului meu si ca sa scot cardul si acum nu mai vrea sa se deschidacrying arata doar Samsung E 2120 si se aprinde si se inchide ecranulsad
Ce sa faC?sad
Funda

9 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

thinking foarte ciudat. Lasa'l fara baterie vreo ora, apoi baga'o si vezi daca mere. Daca nici asa nu mere, fugi cu el la garantie happy

| Lucaci a răspuns:

Daca iti apare la caspac sus o sagetica mica alba impinge cu palma ca si eu nu puteam sa desfac si cand m-am lasat cu palma pe telefon vertical s-a deschis

| ashley26pink a răspuns:

Poate ca nu mai are suficienta energie pentru a se deschide. Incearca sa il pui la incarcat.

| CelMaiBlogger a răspuns:

Baga-l la incarcat cu bateria in el stins, lasa-l putin timp(10 min), dupa incearca din nou. Daca nu merge, baga cardul in el si dai drumul. Daca nu merge nici asa e de la soft.Mult noroc

| Aisha a răspuns:

Poate ti s-a dus displeyu, incearca cand se deschide pune-l la incarcat. Sau poate s-a dus acumulatoru. nu stiu cerd ca o sa te coste destul de mult sa il repari... Funda :X:X:X?:

| EllyFMS a răspuns:

Incearca sa il bagi la incarcat. si il deschizi peste cateva ore. mie asa mi s`a intamplat de cateva ori

| Eddie_4354 a răspuns:

Punel in priza si lasa-l olk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceias problema ...am incercat si su alta baterie si sa il las la incarcat ceva vreme si nimic...pana ajung cu el la service poate stie cineva pe aici

| camelia109 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa te duci sa ti-l repare.