| Smile_3473 a întrebat:

Azi jocul Lady Popular merge un pic cam aiurea. Uneori nu incarca pagina si jocurile nu pornesc tot timpul. Este doar o problema a PC-ului meu sau se intampla si la altcineva?

Răspuns Câştigător
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună. Nu este de la tine ci de la conexiune, din cauza internetului şi a celorlalţi utilizatori, crezi că numai tu eşti?;-))
Sunt alţii ca tine care îşi pun aceiaşi întrebare, şi nu, nu este de la voi ci din cauza faptului că sunt prea mulţi logaţi!
Baftăăăă şi stai fără griji! kiss

1 răspuns:
| Xonia a răspuns:

Nici la mine nu merge deloc, dupa ce dau Login, nu se incarca pagina