| wizopo2 a întrebat:

Azi ma impingeam cu un coleg si deodata el m-a impins asa de tare incat era sa ma rostogolesc pe o banca. Din nervi mai mult i-am dat un pumn in stern. Unul mediu cum s-ar zice. Dupa vreo 7 ore, mi-a spus ca s-a facut o dunga rosie in zona in care l-am lovit, dar mi-a zis ca nu il mai doare decat putin. O fi patit ceva, sau imi fac prea multe griji? Mentionez ca durerea puternica a durat 20 de sec; asa mi-a spus el, dar si-a revenit dupa 5 sec.

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu-i imposibil sa-i fi provocat o mica fractura.

| Hash001 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Fisura, desi nu cred, daca are un stern de bebelus poate laughing

| BellaKiოNana a răspuns:

Si carei problema?

| SILvyw a răspuns:

Stai calm...nu are nimic... data viitoare sa dai mai tare laughing

| viitortatic a răspuns:

Nu iti face griji, nu a patit nimic, ai primit deja destule raspunsuri incat sa iti dai seama clar
Cred ca de fapt el vroia mai mult sa te ingrijoreze, gandeste diferit, in locul lui ce ai fi spus " s-a inrosit dar nu ma doare "( adica nu e grav dar e ceva )
cred ca mai mult glumeste iar durerea pe care a simtit-o a fost... provocata de plictiseala
stai linistit dar pe viitor incearca sa te controlezi, chiar si de la o palma amarata s-au intamplat tragedii
Multa atentie pe viitor

| adrian1986 a răspuns:

Nimic...stai linistit.e prea mica forta sa cauzeze ceva

| tweeeety a răspuns:

Nu a patit nimic ...adik totusi e doar un pumn nu ai dat cu toporu'... sa nu isi faca griji dar daca apar complicatii gen dureri foarte mari in zona respectiva ar trebui sa se duca la medic happy si daca i s-ar fi intamplat ceva "grav" trebuia sa semnaleze dureri puternice