| Alinootzza a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari? V-ar placea sa aveti alaturi de voi o fata care poarta ochelari? (ma refer la a va fi iubita)

Răspuns Câştigător
| PinoDenisa19 a răspuns:

Buna!
Eu sunt fata, si port ochelari de vedere. ma consolez zicandu-mi ca imi sta urat fara ei. Nu cred ca e mare lucru sa ai o iubita cu ochelari sau fara. Baietii cu care am fost nu au avut de comentat nimic, chiar li se parea dragut. big grin.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu are absolut nicio legatura
daca tipu o iubeste, o iubeste si cu ochelari si cu aparat dentar si cu orice
detaliile nu conteaza

| NecroIonutz a răspuns:

Nu are nici o legatura daca porti ochelari de vedere sau aparat dentar sau orice altceva care iti este necesar. Caracterul inseamna totul si cine te place, te va placea orice ai purta.

| rizbytzu a răspuns:

Nu pricep care e faza cu ochelari logic ca iubești o persoana cu sau fără ochelari cum e și cu aparatu dentar nu prea contează.