| PrintiiiisaTa a întrebat:

Am 15 ani jumate si sunt foarte mica de inaltime sad Toate colegele sunt mai inalte si mult mai dezvoltate si sunt si mai mici la varsta. Sunt mica, nush...am corpul asa mic,slaba - piele si os, se aproprie vara mie si rusine sa-mi cump o pereche de pant scurti k mi se vede cracanatura de ce slaba sunt. N-am sani, n-am cur. n-am nimic! Lumea nu-mi da 15winking M-am saturat sa-mi zica lumea ca sunt mica de intalime ca par mai mica, k sunt slaba. Dc prietenele mele, colegele sunt mai dezvoltate mai inalte decat mine si sunt si mai mici. Va rogg ajutati-ma crying P.s :am ciclu de aproape 2 ani.

3 răspunsuri:
| Anonimaa77 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu mai mica la inaltimecrying
Dar oricum nu e nimic sa si mica. Dar daca pe tine te deranjeaza joaca baschet sau mult lapte.:*

| Trololoolololool a răspuns:

Sincer e ok atat timp cat nu ai mai putin de 1.53. mie unu imi plac fetele mai micute ca sa zic asa laughing nu e nici o rusine, dar mai pune carnita pe tine laughing.

Bafta!

| margamarga27 a răspuns:

Nu este nimic sa fii mica de inaltime,sunt fel de fel de medicamente care te pot ajuta,cauta vitamine sau ceva de genu,pentru a nu lua medicamente care nu te ajuta cu nimic,mai intai du-te la un medic,iar el iti va recomanda ce trebuie sa iei, sper sa te ajute! a da s-ar putea sa ai o boala, nu mai stiu cum ii zice, dar aceasta nu iti permite cresterea, si vei trebui operata. FUNDITA?