| AntoniaIacobescu a întrebat:

Buna happy Am 15 ani. Si am 1, 53 si vreo 40 de kg thinking Da sunt foarte slaba si foarteee mica de inaltime X_x Toate colege, prietenele care sunt mai mici decat mine sunt mai inalte,dezvoltatee, eu... plata ca sa spun mai pe scurt laughing " Fata snur, fara t**e fara c*r laughing. Sincer, m-am saturat sa fiu tratata de o fata de 12 ani, sa zic. Adica lumea de pe strada nu-mi da 15 ani imi da mult mai putin straight face Am un corp asa de mic,slab sad Vreau sa ma inalt odata m-am saturat sa fiu cea mai mica dintre toti,sa ma ingras, sa pun ceva pe mine, sa am si eu formee..Sa imi dea lumea 15 ani nu 12 straight face Ceva sfaturi :-s? - Multumesc de intelegere :*!

1 răspuns:
| y0nutz3ly a răspuns:

Apucate de un sport... voleiul de exemplu faci si c*r si daca alergi si mananci acasa o sa vezi ca te ingrasi