| maryse_9270 a întrebat:

am citit undeva si mi-au si spus mai multe persoane ca la survivor series John Cena iese din wrestling pentru totdeauna, deoarece Wade Barret pierde in fata lui Randy orton!

Este adevarat?
Si daca da, se va mai intoarce?crying Funda

3 răspunsuri:
| мяaρѕмσкє a răspuns:

Pai nu stiu sigur, dar cred ca el va fi arbitru special in meciul lui Wade Barret cu (nu stiu cine) iar el trebuie sa faca tot ce zice Barret. Daca nu, va fi concediat. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da v- mai venii inapoi john cena sau nu... vreau sa stiu

| alin890 a răspuns:

Nu Este Adevarat.Si oricum daca e adevarat.se intoarce (pentru meciul de la wrestlemania)

Întrebări recente