| Daikenki94 a întrebat:

Intrebare pentru fanii WWE : Cine credeti ca va castiga la Survivor Series dintre Wade Barret si Randy Orton (arbitru special John Cena)?

7 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Cred ca wade barret pentru ca apare gasca lui de prosti

| SăcsyLlamă a răspuns:

Pai, eu cred ca Barret il va obliga pe Cena sa faca in asa fel in cat el sa castige si probabil John nu va mai suporta incat il va bate pe Wade sau nu va trisa, apoi s-ar alege cu o concediere sau o suspendare. Deci, eu zic caci castiga Randy.

| Ruxy_3928 a răspuns:

Randy Orton big grin

| Melody a răspuns:

Cred ca Randy Orton, iar Cena va fi concediat(pentru o perioada-kayfabe). Daca ar castiga Barret, cu siguranta ar incepe un feud intre Orton si Cena, cu posibilitatea ca ultimul sa devina heel. ceea ce nu-l prea vad pe Cena, si nu ar fi tocmai bun pentru Wwe. Un mic concediu nu i-ar strica lui Cena, eu una nu o sa-i simt lipsalaughing(fara suparare)

| MituPitu_3301 a răspuns:

Cred ca JS va avea grija ca Wade Barret sa piarda chiar daca asta va insemna ca nu va putea pleca din Nexus... :'(

| dany_3852 a răspuns:

Personal cred ca Randy si Cena trebiue sa faca tot posibilul sa piarda Barret daca nu si Wade castiga Cena nu va pleca din Nexus

| JeffHardy_1704 a răspuns:

Cena a plecat din wwe...