| Sofffie a întrebat:

am incercat dar nu mergethinking deci la telefon prin cablul de date, selectez pc internet, si i-am dat connect pe calculator, dar imi da failed, de ce?

Mentionez ca telefonul a aparut in 2010 lg gm360winking

Stiti cum pot sa il conectez la internet cu cablu de date cum am zis mai sus?

3 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.trebe sa intrii la conectiunea telefonului si dai pe GSM si gata BFTwinkingFUNDOI?

| Sofffie explică:

Am spus ca e LG.

| CudiDaKid a răspuns:

Pai daca telefonul e nokia...downloadezi Nokia pc suite dupa care il instalezi.si dupa aia conectezi telefonul! bafta happy