| Căpșuni a întrebat:

Am nevoie de un mesaj de "La multi ani" pentru o profesoara.
Ma puteti ajuta? Ceva frumos va rog, e o profesoara de nota 20.

Răspuns Câştigător
| alexandra1993 a răspuns:

Cu ocazia zilei dumneavoastra de nastere, doresc sa va urez din toata inima La Multi Ani! Sa aveti parte de multa fericire si sa vi se indeplineasca toate dorintele! Va multumesc pentru lucrurile frumoase pe care le-am invatat de la dumneavoastra, sunteti cea mai buna profesoara si ma bucur enorm ca am avut sansa de a va fi eleva!

Cu multa stima, (si te semnezi)

Sper ca ti-am fost de folos, am scris ce am simtit pe moment big grin

| Căpșuni explică (pentru alexandra1993):

Iti multumesc frumos happy
Imi place mult ce ai scris

| alexandra1993 a răspuns (pentru Căpșuni):

Cu placere!

| DenisaMajeru4533 a răspuns (pentru alexandra1993):

Mersi. Mi-ai facut o favoare

5 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

In aceasta zi speciala ma alatur si eu tuturor celor ce va doresc multa sanatate, fericire, bucurii si impliniri.