| Anonim2132 a întrebat:

Buna
am o intrebare vreau sa cumpar 2 produse de pe eMAG
si imi arata cost de transport pentru fiecare in parte.
Produsele fac sub 150 de lei

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ambele produse este acelasi cost.Insumat.

| Anonimcunoscut123 a răspuns:

Ai adaugat produse de la 2 furnizori diferiti si de aceea iti arata cost transport la fiecare.Platesti doua sume si vor veni doua colete, chiar prin doi curieri(doua firme FAN COURIER, NEMOEXPRESS, CARGURS, URGENT24,...).si eu era sa patesc acelasi lucru la 3 produse dar am obs. Mult succes!

| Anonimcunoscut123 a răspuns (pentru Anonimcunoscut123):

Ai iun produs de la eMAG si unul de la eMAG MARKETPLACES(eMAG marketplaces este un colaborator.are contracte cu eMAG)

| Alice3939 a răspuns:

Le ia de la distribuitori diferiti. De aia vin separat si platesti transportul separat. Emag doar face legatura si aduna din mai multe locuri produse diferite

Întrebări recente