| OchiCaprui112 a întrebat:

Am o problema cu PC'ul, il folosesc cam o ora apoi dintr'o data se inchide dar daca incerc sa il redeschid merge pana unde apare "windows" dar acolo ramane blocat... daca il las vreo 10 minute se redeschide fara probleme. Care credeti ca este problema?

3 răspunsuri:
| DoarUnCopil a răspuns:

Daca ai laptop...inseamna ca ai nevoie de un cooler..am avut si eu aceeasi problema si am cumparat un cooler. Coolerul este o chestie pe care se pune laptopul.un fel de suport care il raceste.
http://www.ozbahcecicek.com/wp-content/uploads/2012/03/laptop-cooler.jpg
coolerul este chestia de sub laptop sper ca te-am ajutat :3 aaa da ...si nu este scump de loc adica cel mai bun costa in jur de 50-70 lei si te tine foarte mult timp

| OchiCaprui112 explică (pentru DoarUnCopil):

Al meu este calculator.big grin

| AmaliaIonela a răspuns:

Sigur este virusat!
Dar intreaba si tu un specialist! big grin