| IovanIulian a întrebat:

.am o problema cu tableta Allview Alldro 3 Connect-dupa cateva ore dupa ce am adus-o acasa si am pus-o la incarcat, iar dupa ceva timp s-a stins si nu a mai pornit...Am trimis-o in service si cei de acolo mi-au spus ca trebuie schimbat softul. L-au schimbat iar astazi am patit la fel cu ea(tot cand era la incarcat).Din ce cauza?happy dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

Aa da cum sa nu se misteeu am aldro speed 2 si e perfecta dapai aldro 3 happy

10 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Pai daca cand ti-a adus de la service a mers si ai bagat-o la incarcat si in timp ce se incarca ai deschiso se pot\ate din cauza asta daca nu ai putea sa-ti bagi un windows xp pe ea sau un alt sistem de operare ca asa sunt problemele cu softwer dar daca o ai in garantie o poti duce si ti-o fac sau iti da alta daca le ceri;) video cu windows pe tableta: http://www.youtube.com/watch?v=EUE-gJmcGKk sau : http://www.youtube.com/watch?v=I6iuEszHYCw

| IovanIulian explică (pentru TestPetrut):

Multumesc multhappysi nu se mai poate face nimic la ea...doar daca o duc in service?happy

| TestPetrut a răspuns (pentru IovanIulian):

Pai daca o duci poate tio face ei si reusesc dar nu mai ai garantie?

| TestPetrut a răspuns (pentru IovanIulian):

Imi dai mie funda :d ca nu mai raspunde nimeni? big grin

| IovanIulian explică (pentru TestPetrut):

Pai mai am garantia...dar asa tableta in general cum e?

| TestPetrut a răspuns (pentru IovanIulian):

Adica cum arata sau ce daca ai garantie du-te la cei de unde ai cumparato ma ce bleg esti iti da alta iei sau tio repara pe gratis de ce se mai numeste garantie?winking

| IovanIulian explică (pentru TestPetrut):

Ma refeream la cum merge tableta... daca se misca bine in generalwinking

| IovanIulian explică (pentru TestPetrut):

Okwinking mersi happy

| TestPetrut a răspuns (pentru IovanIulian):

Aa da cum sa nu se misteeu am aldro speed 2 si e perfecta dapai aldro 3 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza ca este o chinezarie amarata pe care si-au pus numele niste romani smecheri. La fel sunt si alea de la eBoda sau Evolio.

| Vali0n a răspuns:

Salut Si eu am cumparat de la eMAG o tableta Allview alldro speed duo la cu 7milioane si mie mi s-a intamplat dar la mine a ramas o aplicatie pornita sau ori mi s-a racit bateria si un timp de vreo 3-4 ore nu sa aprins dar si-a revenit si acum nu mai am nnici o problema cu ea