| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare: am un telefon nou si cand bag cartela in el imi spune inregistrare cartela sim nereusita( mentionez ca, cartela este veche nu am mai folosit-o cred ca de 3 luni si cand o foloseam nu mai bagasem credit pe ea de vreo 3 luni) deci ce se intampla ce trebuie sa fac? sa iau o cartela noua? si a.nu cred ca este el de vina cum auzisem funda rasp bun big grin

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Poate cartela nu mai este in retea nefiind incarcata de mult timp s-ar putea sa nu mai fie buna.Incearaca cartela si in alt telefon daca merge in alt telefon inseamna k telefonul trebuie decodat.