| anonim_4396 a întrebat:

de ce imi apare la telefon inregsitrare sim nereusita? mentionez ca, cartela este mai veche nu am mai folosit-o de vreo 3 luni si ccand o folseam nu mai incarcasem de vreo 2 sau 3 luni... a expirat oare?
trebuie sa-mi iau alta?

Răspuns Câştigător
| Andr33a96 a răspuns:

Mai mult ca sigur a expirat :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apeleaza la *123# (daca esti pe Vodafone) si acolo iti va aparea data la care iti expira creditul si cartela.
Daca nu ai depasit daat marcata acolo inseamna ca, cartela ta este inca valabila
Bafta!

| alecx4music a răspuns:

Incearca sa o cureti cu putin alcool

| nevastuica_7599 a răspuns:

De obicei arata cand nu ii bine pusa cartela dar posibil sa fie cum ai zis tuh expirata.happy