| fluturas10 a întrebat:

Daca orificiul in care se introduce incarcatorul telefonului s-a stricat, se mai poate face ceva?(nu stiu daca este sau nu stricat insa incarcatorul/incarcatoarele introdus/e nu stau...pur si simplu ...trebuie sa tii incarcatorul cu mana pentru incarcare) Multumesc! (funda happy )

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca nici un incarcator nu sta schimba orificiul de care spui.Nu pot fi toate incarcatoarele defecte. Orificiul are probleme.

| fluturas10 explică (pentru darrio2007):

Asta cred si eu, dar intrebarea mea acum este : Se poate rezolva problema cu orificiul, sau nu se mai poate face nimic? Multumesc pentru raspunsul anterior happy

| darrio2007 a răspuns (pentru fluturas10):

Undeva la un service de telefoane.Incearca poate ti-l schimba.Succes!

| fluturas10 explică (pentru darrio2007):

Multumesc! big grin

6 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Daca ti s-a stricat orificiu in care se introduce incarcatorul poti folosi un incarcator universal in care pui bateria

| fluturas10 explică (pentru alinadianaaa):

Multumesc pentru raspuns! Nu am auzit de un astfel de incarcator, insa ma voi interesa happy

| mircea22b a răspuns:

E mufa mama nu orificiu! Mergi la un service sa il schimbe, sigur nu ai acasa uneltele necesare si chiar daca le-ai putea imprumuta nu le stii folosi.