| alezzut a întrebat:

Am o mica problema...cand imi deschid laptop-ul mi se deschide o pagina cu int explorer si as dori sa nu se mai deschida....va rog ma puteti ajuta? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DANI_1590 a răspuns:

Windows xp:start all programs accesories, cauti startup manager si dezactivezi IE
Windows 7:cauti RUN scrii msconfig, te duci la startup si debifezi IE(la fel si la vista)

3 răspunsuri:
| VandaD a răspuns:

E simplu :sterge-ti internet explorer din calculator. Sper sa te ajute.

| valintinvalic2011 a răspuns (pentru VandaD):

Esti un pic cam prost pentru ca internet explorer nu se sterge din windows