| Mayy a întrebat:

Atunci cand imi deschid calculatorul si imi apar toate icon'urile pe desktop, iar eu vreau sa deschid pagina de internet, dureaza ceva timp pana se deschide...cum as putea sa fac ca sa mi se deschida mai repede si sa nu astept atat?

Răspuns Câştigător
| Rares5 a răspuns:

Asa cum a zis si 1m2r3a, poate ai virusi, ca antivirus iti recomand avira, versijnea free, daca nu sti sa-l folosesti cauta pe videotutorial.ro, scrii acolo sus in dreapta descarcare si instalare avira sau avia, daca nu gasesti dar sunt sigur ca o sa gasesti, este un siote serios

3 răspunsuri:
| Mayy explică:

Folosesc Google Chrome happy. chiar n uvr sa renunt la el :

| Mayy explică:

Ms mi-au fost de folos rasp tale happy

| 1m2r3a a răspuns:

Se incarca pc-ul 100%?
ps: asta depinde de net pentru ca tu astepti sa-ti se downl pagina in pc si ti descarca greu...scaneaza-ti pc-ul sau reinstal/repair