| MaryBăă a întrebat:

Am si eu un iphone 3 luat la mana a doua si nu am habar cum se da carcasa jos ca sa ii bag cartela! Va rog sa ma ajutati urgent!

Fundita big grin

10 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Trebuie neaparat in laterlar sa aiba un slot pentru cartela.

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu cartela de la iphone se baga pe undeva pe acolo dar nu trebuie sa ii dai carcasa jos, si nu merge cartela normala.

| tinka1 a răspuns:

Sus langa butonul on/off este accea pentru caela o scoti cu ajutorul acusorului cela care era in cutioara ceea cu care l-ai cumparat. Fundita?

| Soryn6 a răspuns:

In lateral trebui sa aiba un slot pentru cartela uitate atent!

| MaryBăă explică (pentru Soryn6):

Am gasit o chestie sus...Aia e?

| Soryn6 a răspuns (pentru MaryBăă):

Poti sa o deschizi?

| Soryn6 a răspuns:

In lateral trebui sa aiba un slot pentru cartela uitate atent!
Chiar langa locul unde se introduc castile!

| MaryBăă explică (pentru Soryn6):

O chestie care se trage afara?

| Soryn6 a răspuns (pentru MaryBăă):

Da ''chestia'' aia laughing intra cartela acolo?
Mi se pare ca e un contur ca al unei cartele.
Acolo trebui introdusa cartela, dar vezi ce ce parte o introduci!