| LeeMaya a întrebat:

Buna!
Am un Samsung, Start 3... si atunci cand intru pe facebook nu imi apare cine e pe chat (am observat ca prietenei mele ii apare (nu are acelasi telefon))
Cand intru pe google nu ma lasa sa intru pe facebook deoarece spune ca este instalat ( asa era, nu am facut nimic )
Deci cum pot cand intru pe facebook, sa vad cine e online (pe chat )?
Fundita

4 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Foloseste navigatorul cas intii pe facebook.

| LeeMaya explică (pentru Chamberlin):

Pai daca intru pe navigator (pe facebook) zice ca il am instalat tongue

| Chamberlin a răspuns (pentru LeeMaya):

straight face

| sNex96 a răspuns:

Incearca sa faci un update la facebook.