| ashley26pink a întrebat:

As dori o cariera in viata insa nu sunt hotarata in ce domeniu. As vrea recomandari de la voi pentru cariere / locuri de munca (excluzand medicina) care sa imi aduca multi bani. Sa nu credeti ca ma astept la statul degeaba. Sunt dispusa sa invat atat de mult cat este nevoie insa nu stiu spre ce domeniu sa ma orientez.

6 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Desinger
arhitect
inginer
notar(primesti spagasmug )

| DarkBlood32 a răspuns:

Psihiatru.

| Answer17 a răspuns:

Dealer de droguri sau traficanta de carne vie! si ai si avantaje pentru ca lucrezi pe o perioada destul de scurta apoi vei fi in vacanta multi ani laughing glumesc desigur.

| Answer17 a răspuns:

Cantareata, actrita, miliardarahee hee

| MeeJenn a răspuns:

Eu as vrea sa aleg dintre jurnalist, procuror sau avocar si psiholog. Bafta!

| Diana3421 a răspuns:

Nu stiu cel mai bine ar fi la poltie la crima organizata spre exemplu daca te intalnesti cu un traficant de droguri ca sa il lasi sa treca tebuie sa-ti dea spaga si la criminalistica dar trebuie sa ai un stomac dur.