| Neah a întrebat:

Vi s-a intamplat sa aveti multi prieteni, sa va intelegeti bine cu ei iar deodata ai ramas cu cel mult 2? In fiecare zi aceeasi poveste. Uneori ma simt folosita... nu stiu ce as putea face.Nu sunt prea sociabila la scoala, mai degraba ascult muzica cu prietena mea cea mai buna...

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Te simti folosita, un rahat! Pe masura ce te vei maturiza vei constata ca esti prietena cu foarte multi oameni, dar foarte putini oameni sunt prieteni cu tine. Cum deja ai aflat : ai ramas doar cu cel mult doi. Prietenii adevarati, cu adevarat prieteni, sunt putini la numar.

| sweettyyyy a răspuns:

Da acum sunt in aceeashi situatzie. dar nu ma sit folosita pentru ceva, ca sunt sigura ca nu am facut asa nici o favoare`!
Dar am avut si cazuri in care parea ca am fost folosita`!
Nu te lasa calcata in picioare...fii mai optimista, chiar daca estisuparata sau ceva de genul asta nu arata asta! Si asa va fi cel mai bine`! Incearca sa fii citushi de putin nepasatoate sau macar sa arati asta`!