| Blueberry145 a întrebat:

as vrea cateva idei ce pot face in timpul liber...Si cum poti sa iti organizezi timpul ca sa ai mult timp liber? Dau funda la cel mai bun raspuns

PS: Nu vreau idei cum ar fi uitatul la tv, ascultat muzica, sau citit, pentru ca astea le face toata lumea.big grin

Răspuns Câştigător
| ingerash_6577 a răspuns:

Vad ca esti fatalaughing asa ca poti sa creezi eu asta fac imi fac tot felul de chestii din materiale cum ar fi: genti fonte pentru par si multe...

1 răspuns:
| vali1985 a răspuns:

Du-te la un prieten, vorbeste la telefon.